Mariobet Giriş

Hizmetini Avrupa üzerinde başlatan ve 2010 senesinden beridir aktif olan marka olduğunu görüyoruz. Mariobet’in sağladığı hizmet fonksiyonlarına baktığımızda ürün yelpazelerin geniş olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca lisans bilgileri dahil olmak üzere, şifreleme detayları hakkında da bilgilerin verildiğini görebilmekteyiz.

Mariobet, Xax Game Network altyapısı ile hizmet veren yapıya sahiptir. Buna ek olarak, site üzerinde yer alan tüm bilgilerin korunması adına Comodo SSL kullanıldığını ve bilgilerin güvende tutulduğu aktarılıyor. Ayrıca PCI kurallarının da uygulanarak, banka hesap bilgilerinin korunduğu ayrıca belirtilmektedir. Bu gibi detaylar, firmanın kendisinin açıkladığı bilgilendirmeler olmaktadır. Bunlara bakılarak, hizmetin genel yapılanmaları hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir.

Mariobet Lisansı Nedir? Detayları

Lisans için verilen detaylar bulunmakta ve Mariobet’in kendisini tanıttığı alanda verilmektedir. Lisansın Costa Rica’nın yasalarına göre alındığından söz edilmektedir. Şirket ID olarak 3 – 102 – 694 – 758 olduğunu görüyoruz. Ayrıca var olan kaydın 108259 numarası ile yapılarak, lisansın geçerli olduğundan söz edilmektedir. Temel anlamda sitenin, bağımsız kuruluşlar tarafından yasal uygunluk çerçevesinde denetlendiği ve buna uygun olarak izinleri aldığı detaylarında da durulmaktadır.

Mariobet Yatırım ve Çekim Seçenekleri

Pek çok para yatırma yöntemleri bulunur ve aynı zamanda çekim içinde geçerli yöntemler uygulanmaktadır. Siteye üye olduktan sonra kullanabileceğiniz geçerli para yatırım seçeneklerinde;

  • Havale ve Cepbank ile minimum 100TL,
  • Hızlı Havale, Ecopayz ve E-pro üzerinden minimum 50TL,
  • Pidpay, Paykasa, Jeton yöntemleri ile en az 10Euro,
  • Astropay üzerinden ise minimum 10 dolar

yatırım imkanlarının yapılmakta olduğunu görebiliyoruz. Cepbank yöntemi ile 30 dakika işlem süresi bulunur. Diğer yöntemler ile anında para aktarımları tamamlanabilmektedir.

Mariobet üzerinden kazandığınız paraları çekebilmek için ise kullanılabilecek yöntem havale yöntemlidir. Ayrıca diğer geçerli olan yöntemlerde tercih edilebilir. Günlük en az çekim 200TL’dir. En fazla 3 kez çekim hakkı 24 saatte bir verilerek tamamlanabildiği de açıklanıyor. 5 dakika içerisinde de çekimlerin sonuçlandırıldığından söz edilmektedir.

Mariobet’te Yeni Üye Promosyonu

En az 100TL yatırım yaptığınızda üyelik bonusunu alabiliyorsunuz. Yatırım yapılan tutara %100 olarak aktarılan promosyon, en fazla 500TL miktarına kadar verilmektedir. Yatırımın Havale, Cepbank ya da Ecocard üzerinden olması gerekmektedir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir